TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
X Nie pokazuj więcej
Rocznik 2005 - KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ - www.kkskalisz.pl - OFICJALNY KLUBOWY SERWIS INTERNETOWY
Strona Główna  Artykuły  Tabela-Seniorzy  Galeria  Kontakt  Forum Październik 21 2014 09:02:36
Strona Mobilna
Współpraca

ZINA - Producent sprzętu i odzieży sportowej

Socatots - Piłkarskie maluszki

OZPN Kalisz
Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 3
Najnowszy Użytkownik: ^Michal_Marszalkowski
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Wyniki weekendowe
Piątek (17.10.2014) - Trampkarz Młodszy: Pogoń Nowe Skalmierzyce - KKS Kalisz 5:2, Sobota (18.10.2014) - Junior Młodszy: Stal Pleszew - KKS Kalisz 7:3, Trampkarz Starszy: Victoria Ostrzeszów - KKS Kalisz 2:4, SPNK: KKS Kalisz - Grom Wolsztyn 3:0, Młodzik Młodszy: KKS II Kalisz - Calisia 14 IV Kalisz 7:0, Młodzik Młodszy: KKS I Kalisz - Calisia 14 II Kalisz 3:2.
Rocznik 2005
Wszystkich informacji na temat zajęć, treningów, zapisów do klubu udziela pod numerem telefonu 791 242 172 trener koordynator - Bartosz Sieroń.

Grupa III

Bartosz Banaszak, Igor Dusza, Jakub Gołda, Jan Jakubek, Szymon Juraczyk, Gracjan Kucharski, Nikodem Lesiecki, Wojtek Kurdykiewicz, Artur Śrama, Antoni Bogusz, Filip Wierzbicki,

Treningi:
Wtorek - godz. 16:30 - 17.30
Czwartek - godz. 16:30 - 17.30

Trener: Marek Szczepański

Wszystkich informacji na temat zajęć, treningów, zapisów do klubu udziela pod numerem telefonu 791 242 172 trener koordynator - Bartosz Sieroń.

Grupa IV

Dawid Ciesielski, Krystian Dobrowolski, Igor Machanek, Antoni Skowroński, Dawid Drabent, Wiktor Kleczewski, Bartosz Woźniak, Piotr Pawlaczyk, Mateusz Kuhn, Jakub Trybek, Jakub Chrzanowski, Paweł Jędraszek, Zbigniew Kędzierski, Julian Kuczyński ,

Treningi:
Wtorek - godz. 17:30 - 18:30
Czwartek - godz. 17:30 - 18:30

Trener: Marek Szczepański

Wszystkich informacji na temat zajęć, treningów, zapisów do klubu udziela pod numerem telefonu 791 242 172 trener koordynator - Bartosz Sieroń.

Grupa VII

Aleks Lachowicz, Maciej Egiert, Janusz Kobyłka, Franciszek Kornacki, Marcin Leśniewicz, Tymon Ochędzan, Piotr Osman, Michał Ozdowski, Jakub Biś, Janusz Knapik, Julian Symanowicz, Patryk Banasiak

Treningi:
Poniedziałek - godz. 16:30 - 17:30
Środa - godz. 17:30 - 18:30

Trener: Marcin Miśków

Informujemy również, że wciąż trwają zapisy do poszczególnych grup. Aby zapisać swoje dziecko na zajęcia piłkarskie w Akademii Piłki Nożnej KKS Kalisz należy pobrać i wydrukować regulamin oraz deklarację zawodniczą, które są dostępne pod adresem www.apn.kkskalisz.pl oraz przybyć wraz z dzieckiem na wskazane zajęcia treningowe. Wciąż trwają zapisy do grup, które składają się z mniej niż 12 osób. Zachęcamy gorąco do skorzystania z zajęć piłkarskich w Akademii Piłki Nożnej KKS Kalisz. Zapisów można dokonać za pośrednictwem sekretariatu klubowego - osobiście (Kalisz, ul. Wał Matejki 2, żółty budynek naprzeciwko Aquaparku) lub telefonicznie (sekretariat klubowy, tel. 726-516-812).
Dołącz do nas Facebooku!
Następny mecz
 Victoria
Ostrzeszów

KKS Kalisz

19.10.2014 godz. 15:00
S
Poprzedni mecz
 KKS KALISZ
3:1 (1:0)
Grom
Wolsztyn

11.10.2014 godz. 17:00
Tabela IV Ligi
Tabela po 10. kolejce
1. Obra Kościan 25
2.LKS Ślesin
24
3.Dąbroczanka 22
4.Polonia Leszno 19
5. KKS Kalisz 17
6.Victoria O.
17
7.Górnik Konin
16
8.SKP Słupca
15
9.Olimpia Koło
14
10.PKS Racot
14
11.Piast Kobylin
9
12.Grom Wolsztyn
8
13.Biały Orzeł
8
14.Orzeł Mroczeń
7
15. LKS Gołuchów 7
16 Kania Gostyń 4

Wyniki 10. kolejki
KKS Kalisz3:1 Grom
Górnik4:0Gołuchów
PKS Racot
0:1Olimpia
Ślesin1:0Słupca
Kania
2:1Orzeł
Polonia
3:2Victoria
Biały Orzeł
0:1
Obra
Pępowo1:0
Piast
Wyniki 2014/2015
JESIEŃ 2014

(w) Biały Orzeł Koźmin 3:0
(d) Olimpia Koło 2:2
(w) PKS Racot 1:2
(d) Obra Kościan 1:2
(w) Kania Gostyń 4:1
(d) LKS Ślesin 1:1
(w) Dąbroczanka 0:4
(d) LKS Gołuchów 1:0
(d) Polonia Leszno 2:0
(d) Grom Wolsztyn 3:1
(w) Victoria Ostrzeszów
(d) Górnik Konin
(w) Piast Kobylin
(d) SKP Słupca
(w) Orzeł Mroczeń

SPARINGI:

Jarota Jarocin 2:1
Centra Ostrów Wlkp 0:0
Piast Błaszki 6:0
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:1
KS Opatówek 11:0
Warta Sieradz 2:2
Stal Pleszew 4:1
Dolacz do nas!
Sponsorzy

Antczak

Restauracja Muzealna

Crispy Natural

LARSON

Vitamin Shop

Kancelaria Notarialna - Dariusz Rodecki

Elektrotech

Metalplast

Woseba

Apteka Kaliniec

AdamTek

Stroną zarządza KKS KALISZ sp. z o.o. - reklama i marketing sportowy
Wszelkie prawa zastrzeżone!

statystyka